HAKKIMIZDA


1995 yılında kurulan Kopitaş Buro Makineleri sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kopitaş, ofis dokümantasyonları konusunda müşterilerine etkili ve sınırsız çözümler sunmaktadır. Kyocera Mita’nın dijital fotokopi, çok fonksiyonlu cihazları ve yazıcıların yetkili satış ve servis merkezlik misyonunu üstlenmiştir.  
Yenilikçi yapısı ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte ve dokümantasyon konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

Son  beş yıldır, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından
Bilgitaş Buro
Makineleri A.Ş.‘nin  en büyük iş ortağı haline gelmiş, Satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki konumunu korumayı başarmıştır.

Özellikle  doğru analiz çalışmalarıyla  gerçekleştirdiği projeler  büyük kurum ve kuruluşların sarf ve yedek parça  giderlerini ciddi şekilde aşağı çekmiştir.
Kopitaş’ın
bu başarısının arkasında; müşteri memnuniyeti ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi, profesyonel ve yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır.

Şirket olarak hedefimiz, “Müşteri Memnuniyeti” felsefesiyle yolumuza devam ederek, temsil ettiğimiz markalar ve ekibimizle beraber, müşterilerimize her zaman son teknoloji ve çözümleri sunmaktır

 
Fotokopi Makinesi ve yazıcı satışı, kiralaması ve sarf malzeme konularında müşteri odaklı hizmet, alternatif çözümler, rekabetçi fiyatlar.
2018 © Kopitaş Döküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.