Kopitaş - Kopyabaşı Anlaşma

Yetkili Servis Güvencesiyle İşletmeniz İçin En Uygun Çözümler. Bize Ulaşın.
Daha Kaliteli Baskı, Daha Düşük Maliyet, Daha Yüksek Hız. Şimdi Teklif Alın! Yaygın Servis Ağı.
En Uygun Fiyatlar ve Yüksek Kalite Makineler. Renkli Fotokopi Kopyabaşı Anlaşma Fiyatı.

kyocera kopyabaşı anlaşma - kopitaş doküman çözümleri

Günümüzde dokümanlarınızı üretmek için birçok değişik teknolojiye sahip ürünler ile karşı karşıya kalır ve değişik etmenleri de (İhtiyaca uygunluğu, Ürün teknolojisi, Yatırım maliyeti, işletim maliyeti, kullanım kolaylığı vb.) göz önüne alarak bir üründe karar veririz.

Birim Sayfa Maliyetiniz Ne Kadardır?

Çoğunlukla satın aldığımız makinenin kullanım malzemelerini ve servis / bakım hizmetini tek bir firmadan temin ederek ürünün çalışmasının sürekliliğini sağlamayı ve daha kaliteli hizmet almayı amaçlarız. Bu sayede işletim maliyetlerini de kontrol edebileceğimizi düşünürüz. Önemle üzerinde durduğumuz konular ;

 • Kullanım malzemelerinin ömrü ne kadar? Fiyatı ne kadar ?
 • Hangi parça ne zaman değişmeli ?, güncel fiyatları ne kadar? ,
 • Gerçekten bu parça değişmeli mi? Yıllık bakım anlaşması gerekli mi?...

Satın alma işlemlerini yapan ve servis anlaşmalarını takip eden kişiler genellikle bu tip soruların cevaplarını ararlar ve bir sürü uyulması gerekli prosedürü uygulamakla uğraşırlar.
Neticede ürüne sahip olduktan sonra, tüm kullanım hayatı boyunca yaptığınız masrafları ürettiğiniz doküman adedine böldüğünüzde birim sayfa maliyetinizi bulabilirsiniz. Ancak, yeni aldığınız veya kullanmakta olduğunuz ürünün “Birim sayfadaki maliyeti ne kadardır? “ sorusunun cevabı maalesef hiçbir zaman tam belli değildir. Çünkü neyin ne zaman değişeceği üretilen dokümanın içeriğine, makinenin bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığına, kullanıcılara, çalıştığınız firmanın teknik servisinin kalitesine ve biraz da şansa bağlıdır.

Dört Yıl Boyunca Ne Kadar Harcama Yapacaksınız?
Bu soruya kesin ve net cevap verebilmek için her türlü malzemeyi ve işçilik giderlerini kapsayan bir birim maliyete ihtiyacınız bulunmaktadır.

Kyocera Mita Dijital fotokopi makinelerinde ve Lazer yazıcılarında aldığınız ürünün sayfa başı maliyetini ilk günden bilmeniz ve dört yıl boyunca sabitlemeniz mümkündür. Almış olduğunuz ürün için teknik servisimizle yapacağınız Sayfa Başı Maliyet Anlaşması ile sabit birim baskı bedeli altında :

 • Tüm kullanım malzemeleri (toner, drum, developer vs.)
 • Değişmesi gereken tüm yedek parçalar,
 • Anlaşma süresi boyunca gerekli yerinde servis işçiliği,
Anlaşma kapsamında size ayrıca bir ücret alınmadan ve sınırsız olarak size sunulur.

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması “ Nasıl Uygulanır?

Ürünü satın aldığınızda teknik servisimizle yapacağınız bir anlaşmayı müteakip, her ayın sonunda ay içinde yaptığınız baskı adedi ile size önerilen birim sayfa maliyetiniz çarpılarak bulunan tutar Hizmet Bedeli olarak fatura edilir. Ay içerisinde yapacağınız tüm baskılar için gerekli olan sarf malzeme, yedek parça ve bakım desteği sınırsız olarak size sunulur.

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması ile ;

 • Dört yıl boyunca tüm baskı giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.
 • Sürpriz maliyetler ortadan kalkar.
 • Değişmesi gereken parçalar için sizin onayınıza ihtiyaç gerekmeksizin değişimlerinin gerekli olduğuna teknisyenimiz karar verir ve değiştirir. Parça değişimleri size ek bir maliyet getirmeyecektir.
 • Kullanım malzemelerini önce kullanır, yaptığınız baskı adedi kadar ödeme yaparsınız.
 • Toner vs. gibi sarf malzemelerini önceden alıp stok maliyetine katlanmak zorunda değilsiniz.
 • Stoklu çalışmak zorunda olduğunuz sarf malzemelerinin takibi ve kontrolü için iş gücü ve zaman harcamak zorunda kalmazsınız.


Sonuç olarak; Sayfa Başı Maliyet anlaşması ile kontrol etmeniz gereken tek unsur makinenizin kaliteli kopya verip vermediği olacaktır. Diğer tüm prosedürleri bir kenara bırakıp, dokümanlarınızı çoğaltırken sürpriz maliyetlerle karşılaşmayacağınızı bilmenin huzurunu yaşayacaksınız.

Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

KYOCERA Kopitaş; Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetli Çözümleri ile Hizmetinizde...
ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan KYOCERA Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ile hizmet vermektedir.

neden kyocera kopitaş
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Menú