Kyocera Yönetilen Doküman Çözümleri

Kopitaş Yetkili Satış ve Servis

Para nereye harcanıyor?

Şirketinizin kaynakları görmediğiniz şekillerde harcanıyor: Gereksiz cihazlar, dikkatsiz kaynak kullanımı ve donanım yetersizliği. Yüksek kademeli çalışanlar değerli zamanlarını kağıt sıkışması gibi basit yazıcı problemlerine harcayarak kaybediyor ve farklı tedarikçilere/satıcılara ait ürün ve hizmetler ile uğraşmaya sayısız saatler harcanıyor.

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS) ile, tüm baskı iş akışı sisteminizi optimize etmeniz mümkün. Baskı yönetiminizi düzene sokacak kapsamlı hizmetlerimizle, BT departmanınızın iş yükünü ve çevreye bıraktığınız ayak izini azaltıyoruz.

MDS servislerimiz çerçevesinde müşterilerimizin işletmelerine özgü yapı ve ihtiyaçlarını dikkatle analiz ediyor, öncelikli sorunları çözüme kavuşturmayı hedef alan detaylı bir program ortaya çıkarıyoruz. Sonuçlar ortada: azalan baskı maliyetleri ve kolaylaşan idari işler.

İşletmeniz hangi ölçekte olursa olsun, KYOCERA MDS size büyük faydalar sağlayacak!

İhtiyaç ve Faydalar

Masraf faktörlerini keşfedin
Satın alma süreçlerinin ancak stoklar bitme noktasına yaklaştığında farklı personeller tarafından aceleyle gerçekleştirilmeye çalışması, zaman kaybettirici bir durumdur. Ancak, tedarik zinciri etkin olmayan şekilde işlediğinde stok bitimi veya yüksek hacimli sipariş durumlarında işletmeler uzun arıza sürelerine katlanmak zorunda kalırlar. Stok planlamasının net gerçekleşmediği ortamlarda, yüksek kademeli çalışanlar değerli zamanlarını toner sipariş etme gibi işlerle uğraşarak kaybederler.

ARIZA SÜRELERİNDEN KURTULUN VE MALİYETLERİNİZİ AZALTIN

KYOCERA MDS, otomatize edilmiş satın alma sürecinden hızlı Çağrı Merkezi desteğine kadar etkili bir Malzeme Yönetimi hizmeti sunar - Uzaktan Görüntüleme sistemimiz tüm sarf malzemelerinizin seviyesini düzenli olarak kontrol eder ve azalan sarf malzemelerini henüz tükenmeden önce sipariş eder.

Proaktif dağıtım hizmetimiz ile sarf malzemelerine ihtiyacınız olan anda, ihtiyacınız olan yerde erişirsiniz. Gereksiz depolama alanı masrafları ile uğraşmaz, zaman kazanır ve maliyetlerinizi kontrol altına alırsınız.


KYOCERA MDS nedir?

Yaygın kullanımı ile MDS (Managed Document Services); Yönetilen Doküman Hizmetleri anlamına gelmektedir. Yönetilen Baskı Hizmetlerine (Managed Print Services - MPS) ile karşılaştırıldığında MDS, tüm doküman çıktı yönetim süreçlerini optimize etmesi ile ön plana çıkar. MPS yalnızca baskı işleri üzerinde yoğunlaşırken; MDS yakalamadan arşivlemeye, güvenlik ve çevre korumaya kadar tüm baskı iş akışı süreçlerini optimize eder.

Bu bütünsel yaklaşım; MDS‘i her ölçekten işletmeler için benzersiz bir strateji haline getirmektedir. Müşteri deneyimleri ve yapılan çalışmalar MDS'in baskı maliyetlerini %30’a varan oranlarda azalttığını ortaya koymaktadır.

KYOCERA MDS, doküman çıktı maliyetlerinizi kesin biçimde belirlemek ve kontrol altına almak için Erişim, Tasarım, Uygulama, Yönetim ve Optimize Etme olmak üzere beş sürece dayanır. İşletme maliyetlerinizi ve çevredeki ayak izinizi azaltmak için terzi usulü bir sistem ortaya koyuyoruz. Üstelik, KYOCERA MDS ile çok çeşitli hizmet kalemlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan karşılamak, çok sayıda satıcı ile uğraşmanın sebep olduğu zaman kaybı ve karışıklığın önüne geçiyor.

Sonuç olarak KYOCERA MDS baskı iş akışlarınızın tümünü optimize eder, BT departmanınızın iş yükünü azaltır ve çevrede bıraktığınız ayak izini küçültür.

Neden KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri'ni (MDS) tercih etmelisiniz?
KYOCERA MDS; daha etkili, ekonomik ve çevre dostu doküman iş akışı süreçleri için mükemmel bir iş ortağıdır. Yönetilen Doküman Hizmetlerimiz, kullandığınız cihazların markası ne olursa olsun, baskı cihazlarından doküman iş akışına ve çalışan verimliliğine kadar tüm çıktı sürecinizi optimize eden bütüncül bir çözümdür.

KYOCERA Kopitaş, hızlı Çağrı Merkezi ve Uzaktan Görüntüleme hizmeti ile sektöre önderlik eden bir servis kalitesine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm çıktı yönetim hizmetlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan almanız mümkün olur. KYOCERA baskı cihazlarını ve doküman çözümleri yazılımlarını tercih ederek, aşağıda belirtilen fayda ve güvencelerden de yararlanabilirsiniz:

 • KYOCERA yazıcı, fotokopi ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri benzersiz sağlamlıkları ve maliyet dostu özellikleri ile rakiplerinden ayrılır.
 • KYOCERA doküman çözümleri, etkin, verimli ve güvenli doküman iş akışı süreçlerini garanti altına alır.
 • KYOCERA, üretim ve AR-GE süreçlerinde her zaman çevrenin ve ekonomik kaynakların korunmasını ön planda tutar.
 • KYOCERA ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve hizmetleri güvenilir bir hizmet ortağından sağlamanın keyfini çıkartırsınız.

KYOCERA MDS yalnızca büyük ve uluslararası çapta işletmelere yönelik bir hizmet değildir. Hizmetlerimiz KOBİ'lere de geniş faydalar sağlar. KYOCERA MDS’in işletme maliyetlerinizin azalmasına ve verimlilik artışına, işletme ölçeğiniz ne olursa olsun büyük oranda katkı sağlayacaktır.

Fazları - Faydaları

TOPLAM ÇÖZÜM ARAMAK

KYOCERA MDS tüm doküman ortamınızı beş değişken, özenle dizayn edilmiş aşamada en uygun hale getirir.

Maliyetleri azaltmak ve süregelen performansını sorunsuz bir şekilde artırmak için çözümler uygulamadan önce işinizin geniş ve eşsiz gerekliliklerini kişiselleştirerek mevcut yapınızın zayıf noktalarını tanımlayarak sürecimiz başlar.

ANALİZ
Mevcut doküman çıktınızın detaylı veri analizi. Sarfiyat azaltma, iş akışı iyileştirmeleri ve çevresel etki azaltımı için önemi vurgulanan alanlara rapor sağlama. Daha fazlası için bizi arayın…

TASARIM
Baskı çevreniz için dizayn edilen geniş çözüm özel iş gerekliliklerinizi karşılar. KYOfinans opsiyonunu içerir. Daha fazlası için bizi arayın…

UYGULAMA
Profesyonel proje yönetimi ve oldukça nitelikli teknisyenler minimum bozulmayı garanti eder-kurulumdan eğitime kadar. Daha fazlası için bizi arayın

YÖNETİM
Problemsiz bakım ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılama desteği. Sarf malzemeleri otomatik yenileme içerir. Daha fazlası için bizi arayın…

OPTİMİZASYON
Baskı çevrenizin sürekli gelişimi-devam eden değerlendirme, raporlar ve danışma ile optimize edilen. Daha fazlası için bizi arayın…

Azaltılan maliyetler. Daha az çevresel etki. Daha fazla güvenlik. Arırılmış eleman üretkenliği ve memnuniyeti. KYOCERA MDS birçok avantaja sahip.

Ekonomik: TAMAMEN MALİYET ŞEFFAFLIĞI VE %30’A VARAN TASARRUF

MDS’in toplam sahip olma maliyetinizi indirebilmesinin birkaç yolu vardır.

 • Kağıt ve toner gibi sarf malzemelerin kullanımını azaltmak
 • Enerji maliyetlerini kesmek
 • Servis ve destek maliyetlerini düşürmek
 • Renkli baskı sisteminizin ne zaman kullanılacağına dair baskı politikaları belirleyebilirsiniz, böylece gereksiz harcamalardan kurtulursunuz.
 • Tüm sistemlerin yaşı ve ömürleri bilindiği için, maliyetli sürücüler kolaylıkla belirlenebilir ve cihaz değişimi yapılarak kolayca ortadan kaldırılabilir.


Optimizasyon: ARTIRILMIŞ ÜRETKENLİK VE ÇALIŞAN MOTİVASYONU

Net bir şekilde ölçülebilen faydalar da aynı zamanda daha az maliyet güden faydalardan doğar:

 • Optimize iş akışları ile üretkenliği artırmak, azaltılmış arıza süreleri ve cihaz serinize BT personelinin iş yükünü azaltmak.
 • En gelişmiş çıktı çözümleri doküman yönetimini çok daha hızlı ve etkili hale getirir: ör: otomatik yakalama, dağıtım ve fatura, satınalma siparişleri veya sigorta uygulamaları gibi tekdüze dokümanları arşivleme.
 • Optimize edilmil cihaz yönetimi zaman tasarrufu yapar ve personelin hayal kırıklığını azaltır: gereğinden fazla kulanım kaynaklı doküman bekleme zamanını azaltır ve personele en ihtiyaç duyulduğu anlarda çalışma alanının yakında olmalarını sağlar.


Tartışmasız: PROFESYONEL, KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ VE TEK BİR KAYNAKTAN

Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, KYOCERA MDS sizi dertten, insan gücünden ve arıza süresinden kurtarır

 • Markası ne olursa olsun her yazıcı ve çok fonksiyonlu cihaz için ihtiyacınız olan herşeyi size sağlıyoruz.
 • Hem kendi yazıcılarımız ve fotokopilerimiz hem de farklı üreticilerin cihazlarının bakım ve tamir hizmetlerini üstleniyoruz.
 • ediyoruz.


Çevre dostu: İYİLEŞTİRİLMİŞ ÇEVRESEL VE SÜREKLİ YÖNETİM KYOCERA MDS, dengenizi ekolojik ve aynı zamanda ekonomik olarak iyileştirerk enerji ve kaynak tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur.

 • Ekonomik yazılım uygılamaları ve ECOsys teknolojisi ile çevresel sürekliliğinizi iyileştiriyoruz.
 • Donanımınızı sağlamlaştırarak ve elektronik veri yönetimi kullanarak, enerji etkinliğinde büyük bir adım atarsınız.
 • Cihazlarınızı enerji maliyetlerinizde daha da büyük farklar yaratacak enerji tasarruflu yazıcı ve fotokopi makineleri ile değiştirmenizi önerebilriiz.
 • Diğer servisler: Geri dönüşümlü kağıt kullanımı, firmaya özel imha etme konsepti geliştirme ve bir firmaya , personelin daha ekoloji bilincine sahip olmalarını gerektiren “baskı politikası” fikrini uygulamak.


Güvenli: GELİŞMİŞ GÖRÜNTÜLEME VE VERİ/DOKÜMAN KORUMASI

Hangi çizgide bir işletme olursanız olun, dokümanlarınız ve ağınız hayati öneme sahiptir. Müvekkillerinizin dokümanlarını ve müşterilerinizin gizli bilgilerini koruma zorunluluğunuz vardır. KYOCERA MDS, cihaz ve ağlara yetkilendirilmiş erişim sağlayarak ek güvenlik sunarken, aynı zamanda neyin yazdırıldığını da daha sıkı kontrol eder.

MDS Çalışması

Avrupa'da Yönetilen Doküman Hizmetleri

Bağımsız araştırma kurumu Lordhouse; 8 Avrupa ülkesinden 750 BT yöneticisine işletmelerinin doküman yönetimine yönelik yaklaşımını sordu,

Son yıllarda Avrupa'da faaliyet gösteren işletmelerde BT gereksinimleri büyük ölçüde artış gösterdi. Güvenlik, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri; işletmelerin BT yöneticileri tarafından dikkate alınması gereken anahtar çözümler haline geldi. Bunun yanı sıra artmaya devam eden baskı maliyetleri ve BT departmanlarının giderek işletmenin her bölümünde belirli görevler üstlenen bir departman haline gelmesi, bu departmanın işletme içi ekonomik ve/veya yapısal değişiklikler söz konusu olduğunda daha hızlı hareket etmesi ihtiyacını doğurdu. İş yükü giderek artan BT profesyonellerinin bu ihtiyaçları karşılayabilmelerinin yolu ise dijital dönüşüm çağının ışığında yeni yazılım ve donanım ürünlerinin işletme sistemlerine entegrasyonundan geçiyor.

Lordhouse tarafından, KYOCERA iş birliğiyle gerçekleştirilen "Avrupa'da Yönetilen Doküman Hizmetleri / Managed Document Services in Europe" çalışması, Avrupa'daki firmaların artan maliyetlerle başa çıkmada etkin bir doküman yönetimi anlayışının belirgin faydaları olduğunu deneyimlediklerini ortaya koyuyor. Ankete katılan BT karar vericilerin %70'i verimli bir MDS konseptinin baskı maliyetleri üzerindeki azaltıcı etkisinin farkında. %52'si MDS sayesinde iş süreçlerinde hızlanma görmeyi bekliyor ve %47'si gelişmiş maliyet şeffaflığı ilkesini benimsediklerini belirtiyor. Bu durum, MDS ve doküman yönetim süreçlerinin Avrupa genelinde öncelikli bir BT konusu olduğunu ortaya koymaktadır.

Bir Bakışta KYOCERA MDS Çalışması

 • MDS süreçleri hakkındaki kararlar üst düzey yönetim kademelerinde alınmaktadır.
 • İşletmelerin %81'i baskı ve doküman yönetim altyapısından memnun olduğunu belirtmektedir.
 • Şirketlerin %49'u baskı maliyetlerini sayfa başı olarak baz alırkeni %74'ü baskı ve fotokopi alanında daha geniş bir maliyet şeffaflığına ulaşmak istemektedir.
 • Doküman iş akışlarının daha otomatize hale gelmesi gerektiği öne çıkan bir görüştür.
 • Çalışmaya katılan her dört işletmeden biri, gelecek 1 yıl içerisinde içerisinde doküman yönetimi yapısını değiştirmeyi planlamaktadır. İşletmelerin %64'ü son iki yıl içerisinde bu konuda çalışma yürütmüştür.
 • İşletmelerin %70'i MDS'in maliyetlerini belirgin ölçüde azaltacağına, bütçelerinin %47'si daha etkin kontrol olanakları sağlayacağına, %52'si ise iş süreçlerini iyileştireceğine inanmaktadır.
 • MDS kullanmanın başlıca hedefleri (1) baskı ve fotokopi altyapısını standardize etmek (%44), (2) doküman çıktı yönetimini iyileştirmek (%38) ve (3) toplam maliyetleri azaltmak (%35) olarak belirlenmiştir.
 • Üç işletmeden biri Yönetilen Doküman Hizmetleri sayesinde karbon ayak izlerinin ciddi oranda küçüldüğünü belirtmiştir.

Yazıcı Kiralama

Yazıcı Kiralama Çözümümüz

Kiralık yazıcı mı arıyorsunuz ?


Kısa ve uzun süreli kiralık yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak, üstün Japon teknolojisine sahip KYOCERA lazer yazıcı ürünlerini en uygun kiralama fiyatları ile İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de kendi ofislerimiz, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Gebze/Kocaeli, Mersin ve diğer illerde ise ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile Türkiye'nin her yerinde en kısa sürede kullanıma sunuyoruz.

KYOCERA MDS kapsamında uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli lazer yazıcı kiralama hizmeti alan Türkiye'nin tanınmış firmalarının iş akışlarını ne şekilde hızlandırdıklarını, maliyetlerini nasıl %30'a varan oranda azalttıklarını, elde ettikleri avantajları ve MDS'i her ölçekten, her sektörden işletmeye neden tavsiye ettiklerini öğrenmek için Başarı Öyküleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hemen Arayın, Gelelim Anlatalım, Sayfa Başı Anlaşalım.

Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama Çözümümüz
fotokopi makinesi mi arıyorsunuz ?

Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün Japon teknolojisine sahip KYOCERA doküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ile İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de kendi ofislerimiz, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Gebze/Kocaeli, Mersin ve diğer illerde ise ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile Türkiye'nin her yerinde en kısa sürede kullanıma sunuyoruz.

KYOCERA MDS kapsamında uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanan Türkiye'nin tanınmış firmalarının iş akışlarını ne şekilde hızlandırdıklarını, maliyetlerini nasıl %30'a varan oranda azalttıklarını, elde ettikleri avantajları ve MDS'i her ölçekten, her sektörden işletmeye neden tavsiye ettiklerini öğrenmek için Başarı Öyküleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hemen Arayın, Gelelim Anlatalım, Sayfa Başı Anlaşalım.
kyocera kopitaş doküman çözümleri

KYOCERA Kopitaş; Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetli Çözümleri ile Hizmetinizde...
ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan KYOCERA Kopitaş Doküman Çözümleri A.Ş. uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ile hizmet vermektedir.

neden kyocera kopitaş

Kyocera Kopitaş Doküman Çözümleri İstanbul

Kyocera Doküman Çözümleri ve Kyocera Yönetilen Doküman Hizmetleri

bize ulaşın