Kopitaş - Kyocera Yönetilen Doküman Hizmetleri

KYOCERA YÖNETİLEN DOKÜMAN ÇÖZÜMLERİ

PARA NEREYE HARCANIYOR?
Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)’in toplam sahip olma maliyetinizi indirebilmesinin birkaç yolu vardır.

 • Kağıt ve toner gibi sarf malzemelerin kullanımını azaltmak
 • Enerji maliyetlerini kesmek
 • Servis ve destek maliyetlerini düşürmek
 • Renkli baskı sisteminizin ne zaman kullanılacağına dair baskı politikaları belirleyebilirsiniz, böylece gereksiz harcamalardan kurtulursunuz.
 • Tüm sistemlerin yaşı ve ömürleri bilindiği için, maliyetli sürücüler kolaylıkla belirlenebilir ve cihaz değişimi yapılarak kolayca ortadan kaldırılabilir.
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şirketinizin kaynakları görmediğiniz şekillerde harcanıyor: Gereksiz cihazlar, dikkatsiz kaynak kullanımı ve donanım yetersizliği. Yüksek kademeli çalışanlar değerli zamanlarını kağıt sıkışması gibi basit yazıcı problemlerine harcayarak kaybediyor ve farklı tedarikçilere/satıcılara ait ürün ve hizmetler ile uğraşmaya sayısız saatler harcanıyor.

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) ile, tüm baskı iş akışı sisteminizi optimize etmeniz mümkün. Baskı yönetiminizi düzene sokacak kapsamlı hizmetlerimizle, BT departmanınızın iş yükünü ve çevreye bıraktığınız ayak izini azaltıyoruz.

Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) servislerimiz çerçevesinde müşterilerimizin işletmelerine özgü yapı ve ihtiyaçlarını dikkatle analiz ediyor, öncelikli sorunları çözüme kavuşturmayı hedef alan detaylı bir program ortaya çıkarıyoruz. Sonuçlar ortada: azalan baskı maliyetleri ve kolaylaşan idari işler.

İşletmeniz hangi ölçekte olursa olsun, KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) size büyük faydalar sağlayacak!
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İhtiyaç ve Faydalar

Masraf faktörlerini keşfedin
Satın alma süreçlerinin ancak stoklar bitme noktasına yaklaştığında farklı personeller tarafından aceleyle gerçekleştirilmeye çalışması, zaman kaybettirici bir durumdur. Ancak, tedarik zinciri etkin olmayan şekilde işlediğinde stok bitimi veya yüksek hacimli sipariş durumlarında işletmeler uzun arıza sürelerine katlanmak zorunda kalırlar. Stok planlamasının net gerçekleşmediği ortamlarda, yüksek kademeli çalışanlar değerli zamanlarını toner sipariş etme gibi işlerle uğraşarak kaybederler.

ARIZA SÜRELERİNDEN KURTULUN VE MALİYETLERİNİZİ AZALTIN

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama), otomatize edilmiş satın alma sürecinden hızlı Çağrı Merkezi desteğine kadar etkili bir Malzeme Yönetimi hizmeti sunar - Uzaktan Görüntüleme sistemimiz tüm sarf malzemelerinizin seviyesini düzenli olarak kontrol eder ve azalan sarf malzemelerini henüz tükenmeden önce sipariş eder.

Proaktif dağıtım hizmetimiz ile sarf malzemelerine ihtiyacınız olan anda, ihtiyacınız olan yerde erişirsiniz. Gereksiz depolama alanı masrafları ile uğraşmaz, zaman kazanır ve maliyetlerinizi kontrol altına alırsınız.
Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
Kyocera Doküman Çözümleri kyocera yazıcı fotokopi
KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) nedir?

Yaygın kullanımı ile Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) (Managed Document Services); Yönetilen Doküman Hizmetleri anlamına gelmektedir. Yönetilen Baskı Hizmetlerine (Managed Print Services - MPS) ile karşılaştırıldığında Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama), tüm doküman çıktı yönetim süreçlerini optimize etmesi ile ön plana çıkar. MPS yalnızca baskı işleri üzerinde yoğunlaşırken; Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) yakalamadan arşivlemeye, güvenlik ve çevre korumaya kadar tüm baskı iş akışı süreçlerini optimize eder.

Bu bütünsel yaklaşım; Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)‘i her ölçekten işletmeler için benzersiz bir strateji haline getirmektedir. Müşteri deneyimleri ve yapılan çalışmalar Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)'in baskı maliyetlerini %30’a varan oranlarda azalttığını ortaya koymaktadır.

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama), doküman çıktı maliyetlerinizi kesin biçimde belirlemek ve kontrol altına almak için Erişim, Tasarım, Uygulama, Yönetim ve Optimize Etme olmak üzere beş sürece dayanır. İşletme maliyetlerinizi ve çevredeki ayak izinizi azaltmak için terzi usulü bir sistem ortaya koyuyoruz. Üstelik, KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) ile çok çeşitli hizmet kalemlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan karşılamak, çok sayıda satıcı ile uğraşmanın sebep olduğu zaman kaybı ve karışıklığın önüne geçiyor.
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
Sonuç olarak KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) baskı iş akışlarınızın tümünü optimize eder, BT departmanınızın iş yükünü azaltır ve çevrede bıraktığınız ayak izini küçültür.

Neden KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri'ni (Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) tercih etmelisiniz?
KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama); daha etkili, ekonomik ve çevre dostu doküman iş akışı süreçleri için mükemmel bir iş ortağıdır. Yönetilen Doküman Hizmetlerimiz, kullandığınız cihazların markası ne olursa olsun, baskı cihazlarından doküman iş akışına ve çalışan verimliliğine kadar tüm çıktı sürecinizi optimize eden bütüncül bir çözümdür.

KYOCERA Kopitaş, hızlı Çağrı Merkezi ve Uzaktan Görüntüleme hizmeti ile sektöre önderlik eden bir servis kalitesine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm çıktı yönetim hizmetlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan almanız mümkün olur. KYOCERA baskı cihazlarını ve doküman çözümleri yazılımlarını tercih ederek, aşağıda belirtilen fayda ve güvencelerden de yararlanabilirsiniz:

 • KYOCERA yazıcı, fotokopi ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri benzersiz sağlamlıkları ve maliyet dostu özellikleri ile rakiplerinden ayrılır.
 • KYOCERA doküman çözümleri, etkin, verimli ve güvenli doküman iş akışı süreçlerini garanti altına alır.
 • KYOCERA, üretim ve AR-GE süreçlerinde her zaman çevrenin ve ekonomik kaynakların korunmasını ön planda tutar.
 • KYOCERA ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve hizmetleri güvenilir bir hizmet ortağından sağlamanın keyfini çıkartırsınız.
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) yalnızca büyük ve uluslararası çapta işletmelere yönelik bir hizmet değildir. Hizmetlerimiz KOBİ'lere de geniş faydalar sağlar. KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)’in işletme maliyetlerinizin azalmasına ve verimlilik artışına, işletme ölçeğiniz ne olursa olsun büyük oranda katkı sağlayacaktır.

Yazıcı Kiralama Fazları - Kiralama Faydaları

TOPLAM ÇÖZÜM ARAMAK

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) tüm doküman ortamınızı beş değişken, özenle dizayn edilmiş aşamada en uygun hale getirir.

Maliyetleri azaltmak ve süregelen performansını sorunsuz bir şekilde artırmak için çözümler uygulamadan önce işinizin geniş ve eşsiz gerekliliklerini kişiselleştirerek mevcut yapınızın zayıf noktalarını tanımlayarak sürecimiz başlar.
Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
ANALİZ
Mevcut doküman çıktınızın detaylı veri analizi. Sarfiyat azaltma, iş akışı iyileştirmeleri ve çevresel etki azaltımı için önemi vurgulanan alanlara rapor sağlama. Daha fazlası için bizi arayın 0216 471 05 08

TASARIM
Baskı çevreniz için dizayn edilen geniş çözüm özel iş gerekliliklerinizi karşılar. KYOfinans opsiyonunu içerir. Daha fazlası için bizi arayın 0216 471 05 08

UYGULAMA
Profesyonel proje yönetimi ve oldukça nitelikli teknisyenler minimum bozulmayı garanti eder-kurulumdan eğitime kadar. Daha fazlası için bizi arayın 0216 471 05 08

YÖNETİM
Azaltılan maliyetler. Daha az çevresel etki. Daha fazla güvenlik. Arırılmış eleman üretkenliği ve memnuniyeti. KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) birçok avantaja sahip. Ekonomik olarak TAMAMEN MALİYET ŞEFFAFLIĞI VE %30’A VARAN TASARRUF sağlar

Optimizasyon: ARTIRILMIŞ ÜRETKENLİK VE ÇALIŞAN MOTİVASYONU
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) Çalışması

Avrupa'da Yönetilen Doküman Hizmetleri

Bağımsız araştırma kurumu Lordhouse; 8 Avrupa ülkesinden 750 BT yöneticisine işletmelerinin doküman yönetimine yönelik yaklaşımını sordu,

Son yıllarda Avrupa'da faaliyet gösteren işletmelerde BT gereksinimleri büyük ölçüde artış gösterdi. Güvenlik, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri; işletmelerin BT yöneticileri tarafından dikkate alınması gereken anahtar çözümler haline geldi. Bunun yanı sıra artmaya devam eden baskı maliyetleri ve BT departmanlarının giderek işletmenin her bölümünde belirli görevler üstlenen bir departman haline gelmesi, bu departmanın işletme içi ekonomik ve/veya yapısal değişiklikler söz konusu olduğunda daha hızlı hareket etmesi ihtiyacını doğurdu. İş yükü giderek artan BT profesyonellerinin bu ihtiyaçları karşılayabilmelerinin yolu ise dijital dönüşüm çağının ışığında yeni yazılım ve donanım ürünlerinin işletme sistemlerine entegrasyonundan geçiyor.

Lordhouse tarafından, KYOCERA iş birliğiyle gerçekleştirilen "Avrupa'da Yönetilen Doküman Hizmetleri / Managed Document Services in Europe" çalışması, Avrupa'daki firmaların artan maliyetlerle başa çıkmada etkin bir doküman yönetimi anlayışının belirgin faydaları olduğunu deneyimlediklerini ortaya koyuyor. Ankete katılan BT karar vericilerin %70'i verimli bir Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) konseptinin baskı maliyetleri üzerindeki azaltıcı etkisinin farkında. %52'si Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) sayesinde iş süreçlerinde hızlanma görmeyi bekliyor ve %47'si gelişmiş maliyet şeffaflığı ilkesini benimsediklerini belirtiyor. Bu durum, Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) ve doküman yönetim süreçlerinin Avrupa genelinde öncelikli bir BT konusu olduğunu ortaya koymaktadır.
Kopitaş Yazıcı Fotokopi Kiralama Firması
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Yazıcı Kiralama

Yazıcı Kiralama Çözümümüz
Kiralık yazıcı mı arıyorsunuz ?

Kısa ve uzun süreli kiralık yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak, üstün Japon teknolojisine sahip KYOCERA lazer yazıcı ürünlerini en uygun kiralama fiyatları ile İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de kendi ofislerimiz, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Gebze/Kocaeli, Mersin ve diğer illerde ise ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile Türkiye'nin her yerinde en kısa sürede kullanıma sunuyoruz.

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) kapsamında uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli lazer yazıcı kiralama hizmeti alan Türkiye'nin tanınmış firmalarının iş akışlarını ne şekilde hızlandırdıklarını, maliyetlerini nasıl %30'a varan oranda azalttıklarını, elde ettikleri avantajları ve Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)'i her ölçekten, her sektörden işletmeye neden tavsiye ettiklerini öğrenmek için Google yorumlar https://maps.app.goo.gl/QRBjnxJKpktgVfGy7 sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hemen arayın 0216 471 05 08 Gelelim Anlatalım, Sayfa Başı Anlaşalım.

Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama destek programları
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama

Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama Çözümümüz
fotokopi makinesi mi arıyorsunuz ?

Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün Japon teknolojisine sahip KYOCERA doküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ile İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de kendi ofislerimiz, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Gebze/Kocaeli, Mersin ve diğer illerde ise ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile Türkiye'nin her yerinde en kısa sürede kullanıma sunuyoruz.

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) kapsamında uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanan Türkiye'nin tanınmış firmalarının iş akışlarını ne şekilde hızlandırdıklarını, maliyetlerini nasıl %30'a varan oranda azalttıklarını, elde ettikleri avantajları ve Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)'i her ölçekten, her sektörden işletmeye uygundur. Bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Hemen arayın 0216 471 05 08 Gelelim Anlatalım, Sayfa Başı Anlaşalım.
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Net bir şekilde ölçülebilen faydalar da aynı zamanda daha az maliyet güden faydalardan doğar:
 • Optimize iş akışları ile üretkenliği artırmak, azaltılmış arıza süreleri ve cihaz serinize BT personelinin iş yükünü azaltmak.
 • En gelişmiş çıktı çözümleri doküman yönetimini çok daha hızlı ve etkili hale getirir: ör: otomatik yakalama, dağıtım ve fatura, satınalma siparişleri veya sigorta uygulamaları gibi tekdüze dokümanları arşivleme.
 • Optimize edilmil cihaz yönetimi zaman tasarrufu yapar ve personelin hayal kırıklığını azaltır: gereğinden fazla kulanım kaynaklı doküman bekleme zamanını azaltır ve personele en ihtiyaç duyulduğu anlarda çalışma alanının yakında olmalarını sağlar.
Tartışmasız: PROFESYONEL, KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ VE TEK BİR KAYNAKTAN
Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) sizi dertten, insan gücünden ve arıza süresinden kurtarır Markası ne olursa olsun her yazıcı ve çok fonksiyonlu cihaz için ihtiyacınız olan herşeyi size sağlıyoruz. Hem kendi yazıcılarımız ve fotokopilerimiz hem de farklı üreticilerin cihazlarının bakım ve tamir hizmetlerini üstleniyoruz.
Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
Çevre dostu: İYİLEŞTİRİLMİŞ ÇEVRESEL VE SÜREKLİ YÖNETİM
KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama), dengenizi ekolojik ve aynı zamanda ekonomik olarak iyileştirerk enerji ve kaynak tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur. Ekonomik yazılım uygılamaları ve ECOsys teknolojisi ile çevresel sürekliliğinizi iyileştiriyoruz. Donanımınızı sağlamlaştırarak ve elektronik veri yönetimi kullanarak, enerji etkinliğinde büyük bir adım atarsınız. Cihazlarınızı enerji maliyetlerinizde daha da büyük farklar yaratacak enerji tasarruflu yazıcı ve fotokopi makineleri ile değiştirmenizi önerebilriiz. Diğer servisler: Geri dönüşümlü kağıt kullanımı, firmaya özel imha etme konsepti geliştirme ve bir firmaya , personelin daha ekoloji bilincine sahip olmalarını gerektiren “baskı politikası” fikrini uygulamak.
Güvenli: GELİŞMİŞ GÖRÜNTÜLEME VE VERİ/DOKÜMAN KORUMASI
Hangi çizgide bir işletme olursanız olun, dokümanlarınız ve ağınız hayati öneme sahiptir. Müvekkillerinizin dokümanlarını ve müşterilerinizin gizli bilgilerini koruma zorunluluğunuz vardır. KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama), cihaz ve ağlara yetkilendirilmiş erişim sağlayarak ek güvenlik sunarken, aynı zamanda neyin yazdırıldığını da daha sıkı kontrol eder.
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Bir Bakışta KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri
(MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) Çalışması

Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) süreçleri hakkındaki kararlar üst düzey yönetim kademelerinde alınmaktadır. İşletmelerin %81'i baskı ve doküman yönetim altyapısından memnun olduğunu belirtmektedir. Şirketlerin %49'u baskı maliyetlerini sayfa başı olarak baz alırkeni %74'ü baskı ve fotokopi alanında daha geniş bir maliyet şeffaflığına ulaşmak istemektedir. Doküman iş akışlarının daha otomatize hale gelmesi gerektiği öne çıkan bir görüştür. Çalışmaya katılan her dört işletmeden biri, gelecek 1 yıl içerisinde içerisinde doküman yönetimi yapısını değiştirmeyi planlamaktadır. İşletmelerin %64'ü son iki yıl içerisinde bu konuda çalışma yürütmüştür. İşletmelerin %70'i Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama)'in maliyetlerini belirgin ölçüde azaltacağına, bütçelerinin %47'si daha etkin kontrol olanakları sağlayacağına, %52'si ise iş süreçlerini iyileştireceğine inanmaktadır. Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS Kyocera Yazıcı Fotokopi Kiralama) kullanmanın başlıca hedefleri (1) baskı ve fotokopi altyapısını standardize etmek (%44), (2) doküman çıktı yönetimini iyileştirmek (%38) ve (3) toplam maliyetleri azaltmak (%35) olarak belirlenmiştir. Üç işletmeden biri Yönetilen Doküman Hizmetleri sayesinde karbon ayak izlerinin ciddi oranda küçüldüğünü belirtmiştir.
Kyocera Doküman Çözümleri yazıcı fotokopi kiralama
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Menú