Kyocera Yazılım Destek Programları

Kopitaş - KYOCERA Net Manager

KYOCERA Net Manager Yazılım Destek Programı, Kyocera yazılımlarımızdan KYOCERA Net Manager programı hakkında bilgi içeren sayfamızdır

KYOCERA Net Manager, hassas verilerinizi korumak, baskı işlerinin etkin yönetimini sağlamak ve baskı maliyetlerini azaltmak üzere tasarlanmış sunucu tabanlı bir çözümdür. KYOCERA Net Manager'ın gömülü Print&FollowTM özelliği sayesinde, baskı cihazlarına gönderilen belgeler sistemde tutulur ve işletme ağınızdaki cihazların herhangi birinden güvenli bir şekilde basılabilir. Bu, baskı sırasını azaltır ve dokümanların tüm güvenliğini artırır. Cihaz, gönderici oturum açana ve baskı için seçim yapana kadar devreye girmez. 

Fotokopi, tarama ve faks işlemleri söz konusu olduğunda KYOCERA Net Manager; size en sık kullandığınız ayarlara kolaylıkla erişebileceğiniz özelleştirilmiş kısayollar sayesinde iyi yapılandırılmış ve kullanımı kolay bir arabirim sunar. Bu, tüm kullanıcılar için gerçek bir kullanım kolaylığı ve baskı işlerini etkin biçimde yönetme imkanı sağlayacaktır, çünkü KYOCERA Net Manager aynı zamanda tek bir noktadan yönetim (SPOA) işlevine de sahiptir. KYOCERA Net Manager, bunların yanı sıra, gerçekleştirilen baskı işleri ve baskı maliyetlerine ilişkin kullanıcı, departman ve / veya proje bazlı detaylı istatistikler sağlar.Kullanıcılar kişisel baskı hesaplarına herhangi bir web tarayıcısı aracılığıyla erişebilir ve baskı işlerini gözden geçirebilirler. Bu şekilde baskı işleri çalışanlar, BT departmanı ve/veya yönetim tarafından takip edilebilir hale gelir ve baskı maliyetleri kontrol altına alınır.

KYOCERA Net Manager, işletmenizdeki doküman iş akışı süreçlerini optimize etmenin yanı sıra kullanıcı verimliliğini artırmaya yönelik detaylı tarama ve iş akışı özelliklerini de destekler. Belli baskı ve tarama iş akışı özellikleri (renkli baskı, çift yönlü baskı gibi) belirli kullanıcı veya kullanıcı grupları için sınırlanabilir, bu şekilde büyük bir baskı maliyet avantajı potansiyeli yakalanmış olur.

Mobil baskı içerir– KYOCERA Net Manager sunucusuna e-posta göndererek mobil cihazınızdan kolayca baskı alabilirsiniz. Daha gelişmiş mobil baskı imkanlarından faydalanmak için ise için iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilen KYOCERA Mobile Print uygulamasını kullanabilirsiniz.

KYOCERA Yerel Baskı Biriktirme - KYOCERA Net Manager sunucusunun bulunmadığı şube ofislerinde; şubelerinizin merkezi baskı ortamına entegre edilmesini sağlar. .- Hiçbir baskı işi merkezi sunucu aracılığıyla biriktirilmez ya da şube lokasyonunu terk etmez - yalnızca kimlik doğrulama ve hesap yönetimi merkezleri KYOCERA Net Manager sürücüsü ile senkronize edilir.

İş Zorlukları

 • Gizli bilginin çalınması potansiyel olarak işimize zarar verir – Hiçbir yetkisiz kişinin bilgilerime ulaşmadığından nasıl emin olabilirim?
 • Tarama & faks için doğru seçenekleri bulma zaman kaybıdır ve zordur – Bu süreçleri ve işakışlarını nasıl daha kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirim?
 • Baskı maliyetlerinin takibi zordur – Maliyet tasarrufu yapmak için bunları nasıl izleyebilirim?
 • Şube lokasyonlarında gerçekleşen baskı işlerinin merkezi baskı sürücüsüne bağlı olarak gerçekleşmesi çok yüksek bant genişliği gerektirir – Yerel bir baskı sürücüsü kurmam gerekmeden bant genişliği kullanımını nasıl minimize edebilirim? 

  

KNM Avantajları

 • Kimlik doğrulama: Baskı, kopyalama ve tarama işlemleri, ancak ilgili kullanıcı kimliğini seçilen cihazda, belirlenen kimlik doğrulama metotlarını kullanarak tanımladığında başlar.
 • Güvenli & Kolay Tarama; işlemlerin tek tıklamayla kolayca gerçekleştirilebilmesini sağlar. Kullanıcı bazlı tarama profilleri sayesinde, yaygın kullanılan tarama işlerine yalnızca tek bir tuşa dokunarak ulaşılabilir.
 • Hesap Yönetimi: Kullanıcılar kendi baskı hacimlerini takip edebilir ve yöneticiler geniş kontrol imkanları sayesinde baskı maliyetlerini düşürebilir. Yalnızca alınan baskıların takip ediliyor olmasının bile tek başına alınan çıktı sayısını azaltıcı bir etkisi bulunmaktadır.
 • KYOCERA Yerel Baskı Biriktirme: KYOCERA Net Manager tarayıcısının olmadığı bölgesel şube ofislerinde gerçekleşen baskı işlerinin ayrı bir sunucuya gerek kalmaksızın merkezi baskı ortamına entegre edilmesini sağlar

Özellikler & Ayrıntılar

İyi yapılandırılmış ve sezgisel arayüzü ile KYOCERA Net Manager, MFP'nizde gerçekleştirmeniz gereken tüm işlemleri basitleştirir. Cihazı kullanmadan önce size özel kimlik doğrulama bilgilerinizle oturum açmanız gerektiğinden, KYOCERA Net Manager en sık kullandığınız tarama, faks ve baskı işlevlerini ve diğer cihaz işlevlerine kolayca ulaşabileceğiniz kısayolları size sunacaktır. Bu, baskı işleri için harcanan zamanı azaltır ve aynı zamanda ofisinizde meydana gelen rutin dışı baskı faaliyetlerini tespit etmenizi sağlar. KYOCERA Net Manager, KYOCERA yazıcılara da Print&FollowTM ve kimlik doğrulama işlevlerini ek bir donanıma gerek kalmadan sağlar.

 • Kimlik Doğrulama – MFP ve yazıcılara PIN kodu, Kimlik Kartı veya Windows Login ile tek aşamada veya çeşitli kimlik doğrulama metotlarının bir kombinasyonu yoluyla giriş yapılabilir.
 • Güvenlik – Güvenli baskı, şifreleme ve Print&FollowTM fonksiyonu sayesinde sadece yetkilendirilmiş kişiler dokümanlara erişebilir ve baskı işlerini gerçekleştirebilir.
 • Raporlama – KYOCERA Net Manager gerçekleştirilen baskı işleri ve baskı maliyetlerine ilişkin kullanıcı, departman ve / veya proje bazlı detaylı istatistikler sağlar.
 • Kişiselleştirilmiş Özellikler – KYOCERA Net Manager, oturum açtığınızda size en sık kullandığınız ayarları sunan kişiselleştirilmiş kısayollar ile iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay bir arabirim sunar.
 • Tarama İşlevi – Bir tıklama ile dokümanlarınızı tarayacağınız hedefleri değiştirebilirsiniz. Sadece özel ve ortak klasörler arasında seçim yapmakla kalmaz, karmaşık ve otomatikleştirilmiş iş akışları başlatabilirsiniz.
  - KYOCERA Net Manager, şimdi piyasadaki en güçlü tarama profillerini sunuyor. KYOCERA Net Manager Gömülü Terminal kullanıcı arabirimi üzerinden kişisel tercihlerinizle uyumlu profiller ve / veya görevler ayarlayabilirsiniz.  
 • Mobil baskı –  KYOCERA Net Manager sunucusuna e-posta göndererek mobil cihazınızdan kolayca baskı alabilirsiniz. KYOCERA Mobil Baskı uygulaması iOS ve Android cihazlar için mevcuttur.
 • KYOCERA Yerel Baskı Biriktirme: KYOCERA Net Manager sunucusunun bulunmadığı şube ofislerinde; şubelerinizin merkezi baskı ortamına entegre edilmesini sağlar. Baskı işleri merkezi sunucu aracılığıyla biriktirilmez ya da şube lokasyonunu terk etmez.

KYOCERA Net Manager Web Arabirimi

KYOCERA Net Manager Web Arabirimi, baskı işlerinizi takip etmek ve yönetmek için uygun bir yoldur: 

 •  Kişisel KYOCERA Net Manager bilgileriniz ile bir web tarayıcısı üzerinden arabirime ulaşabilirsiniz.
 •  Ekstra yazılım ve araçlar gerektirmez.
 •  Kullanıcılar kendi baskı işlerini kolayca yönetebilirler.

KYOCERA Net Manager Mobil Terminal

KYOCERA Net Manager mobil terminal uygulamasının size sundukları:

 • Yazdırılmasını istediğiniz görevleri baskı cihazı panelinden kolayca seçme.
 • Fotokopi ve tarama işlevlerini kullanmak için baskı cihazı panelinin kilidini açma.
 • Her  KYOCERA Net Manager sürücüsü üzerindeki tüm cihazları görebilme ve genel durum bildirimi alabilme. 
 • Sık kullanılan veya daha önce basılmış işleri yazdırabilme.
 • Her tarayıcı üzerindeki favori KYOCERA Net Manager cihazınızı seçerek baskı işlerinizde bu cihazı öncelikli kılma.

Kişisel oturum açma verileriniz uygulama üzerinde saklanması sayesinde her baskı işinden önce tarayıcıya gtekrar giriş yapmanıza gerek kalmaz.

KYOCERA Net Manager Mobil Terminal'i mobil cihazınıza Apple App Store veya Google Play Store'dan indirebilirsiniz. 

KYOCERA Mobile Print Uygulama Entegrasyonu

KYOCERA Net Manager mobil baskı özelliğini standart olarak içerir. Mobil cihazınızdan Kyocera Net Manager tarayıcısına e-posta göndererek dokümanlarınızı kolayca basabilirsiniz.
Daha gelişmiş Mobil baskı ihtiyaçlarınız için iOS ve Android için entegre edilmiş eşsiz KYOCERA Mobile Print uygulamasından faydalanabilirsiniz.KYOCERA Mobile Print'i iOS ve Android  cihazlar için ücretsiz olarak indirerek gelişmiş, güvenli baskı ve tarama işlevselliğine sahip olabilirsiniz. 

Menú