Kopitaş - Gizlilik Bildirimi

Gizlilik

KYOCERA Kopitaş Doküman Çözümleri, Merkezi Ferhatpaşa Mah. 13. Sokak No:71/1 Ataşehir / İstanbul adresindeyiz. İletişim bilgilerine bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bu gizlilik dokümanında size kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimizi açıklıyoruz.

İlk olarak, Kyocera tarafından işlenen kişisel bilgilerinizin hangi amaçlar ile hangi yasal süreçlere dayandığını ve buna ne kadar dahil olduğumuzu anlatıyoruz. Ardından, kişisel bilgilerinizi hangi yasal sürece dayanarak diğer ülkelere transfer ettiğimizi, kişisel bilgilerinizi işlerken bize karşı hangi haklara sahip olduğunuzu ve bizimle nasıl iletişim kurabileceğinizi açıklıyoruz.

  • HİZMET - KYOCERA FLEET SERVICES
  • HİZMET - İNTERNET SİTESİ KAMPANYALARI
  • HAKLARINIZ
  • ULUSLARARASI TRANSFERLER
  • HAKLARINIZIN KULLANIMI VE İLETİŞİM
  • BU DOKÜMANDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

HİZMET - KYOCERA FLEET SERVICES (KFS)
KYOCERA Fleet Services şirket filosu üzerinde cihaz yönetimi ve uzaktan bakımı uygulamak için güçlü, web-tabanlı bir hizmettir. Bulut üzerinde çalışan KYOCERA Fleet Services, şirketlere ve onların hizmet personeline cihaz statüsünü görme, sorunları hızlı ve kolayca tanımlama ve onlara cevap verme ve her yerden en önemli bakım işlerini üstlenme imkanı verir.

KULLANICI HESAPLARI. Şirketiniz isim ve e-posta adresini bize direkt ya da indirekt yoldan ulaştırabilir, böylece sizin için bir hesap oluşturabilir ve bu hesabı yönetebiliriz. Hesabınıza bir kere giriş yaptığınızda, kişisel bilginizi kullanmamız için bize izin vermiş olursunuz.

Yönetim merkezimiz (KYOCERA Document Solutions Europe B.V.) kişisel bilginizi sadece hesabınızı oluşturmak ve yönetmek için kullanabiliriz. Sadece KFS yöneticisi hak ve yetkilerine sahip, seçilmiş çalışanlar sizin kişiler bilginize ulaşabilir. KYOCERA Document Solutions, KFS yönetimi ve kişisel bilginizi depolamak için Hollanda'daki üçüncü şahıs hizmet sağlayıcılarını kullanabilir.

KFS SUNUCUSUNA BAĞLANTI. Eğer şirketinize KFS sunulduysa, işlemek için şirketinizin cihazı/cihazları ve KFS sunucusu arasında bağlantı kurulmalıdır. (a) faturalandırma ve kaynak yönetimi amacıyla sayaç bilgisi tüm cihazlar için uygulanabilir olmalıdır ve (b) cihaz yönetimi ve uzaktan bakım amacıyla günlük dosyalar sadece tüm Kyocera cihazlara uygulanabilir olmalıdır

DEPOLAMA SÜRECİ. Aktif kullanıcımız olduğunuz sürece kullanıcı hesabınızla bağlantılı olan kişisel bilginizi saklarız. Aktif olmayan kullanıcı hesapları son kullanımından bir yıl sonra silinir. Hesabınızı oluşturmanız için bizim tarafımızdan bir yükümlülüğünüz yoktur; eğer hesabınızı oluşturduktan sonra 30 gün içerisinde ilk girişinizi yapmazsanız, hesabınızı sileriz. Her zaman kullanıcı hesabınızı silmemizi talep edebilirsiniz. Bu durumda, talebinizden sonra 30 gün içerisinde hesabınızı sileriz.

Oluşturulduktan bir yıl sonra günlük kayıt dosyalarını sileceğiz.

HİZMET – WEB SİTESİ KAMPANYALARI
Bizim uzantımız olan http://www.kopitas.com ya da diğer uzantılar aracılığıyla, size kişisel bilginizi sorabiliriz ve böylece size belirli bir konuda bülten gönderebilir ya da sizinle talep ettiğiniz ürünler ve hizmetler için iletişime geçebiliriz. Her kampanyada, hangi özel amaç için sizinle iletişim kurmak istediğimizi öğrenme hakkınız saklıdır. Eğer bu konudaki rızanızı geri çekmek istiyorsanız, lütfen izleyen bölüme bakınız.

PROFİLLEME. Açıkça, kendi rızanızla talep etmedikçe, profilinizi ve tercihlerinizi oluşturmak için kişisel bilginizi kullanmayız.

DEPOLAMA. Kişisel bilginiz Amerika'daki bulut iş ortaklarımızın sunucularında güvenli bir şekilde saklanıyor.

HAKLARINIZ
Size bildirmek istediğimiz belirli yasal haklarınız mevcuttur.

ERİŞİM. Bu süreçte, kişisel verinizi ya da onunla ilgili bilgiyi kullanıp kullanmadığımızdan haberdar olma hakkınız vardır.

DÜZELTME. Tarafımızca tutulan kişisel bilgilerinizde, gecikme olmaksızın düzeltme yapılmasını ya da tamamlanmasını talep etme hakkınız vardır. Bizde kayıtlı bir hesaba sahipseniz, kişisel bilgilerinizi kendiniz düzeltme ya da tamamlama hakkınız mevcuttur.

UNUTULMA HAKKI. Tarafımızca tutulan kişisel bilgilerinizin, gecikme olmaksızın, silinmesini talep etme hakkınız mevcuttur. Bu hak özel durumlarla sınırlıdır; örneğin kendi rızanızla hakkınızdan feragat etmeniz ya da rıza vermeyi reddetmeniz durumunda bizim için süreci devam ettirmemizi gerektirecek yasal bir sebep kalmayacaktır. Bizde kayıtlı bir hesaba sahipseniz, pek çok durumda kişisel bilgilerinizi kendiniz silme hakkınız mevcut olacaktır. Böyle bir durumda kişisel bilgileriniz kalıcı olarak silinir.

SÜRECİN KISITLANMASI. Özel durumlarda, kişisel verilerinizi işlemeyi sınırlandırmamızı talep edebilirsiniz. Bunlar (1) talebiniz üzerine kişisel verinizin doğruluğunu onaylamamız için gereken süre boyunca; (2) yasadışı işlemenin silinmesi yerine, kullanım sınırlandırmasını talep etmeniz durumunda; (3) yasal işlemler için kişisel veriye ihtiyaç duymanız durumunda; ya da (4) yasal dayanaklarımızın sürece karşı çıkmanızı engelleyip engellemediğini belirlememiz için geçecek süre boyunca şeklinde sıralanabilir.

İTİRAZ HAKKI. Eğer bu durumlar olursa her zaman kişisel verinizi işlememize itiraz etme hakkınız vardır (1) meşru menfaatimize dayanarak (rızanız çerçevesinde profilinizi oluşturmamız da dahil) (2) doğrudan pazarlama amaçları için; ya da (3) görev kamu yararı ya da bize verilmiş olan resmi yetkiyi yerine getirmek için gerekli olduğunda. Çıkarlarınızı, haklarınızı ve özgürlüğünüzü geçersiz kılan güçlü yasal gerekçeler yoksa ya da yasal süreçler için kişisel verinize ihtiyacımız olursa, itirazınız üzerine kişisel verinizi işlemeyi durdururuz.

VERİ TAŞINABİLİRLİĞİ. Kişisel verinizi başka bir servis sağlayıcıya aktarmak istemeniz durumunda, bizden kişisel bilginizi alma hakkınız mevcuttur. Bu, KFS için, talep etmeniz durumunda kullanıcı hesabınızla ilgili kişisel bilginizi size sağlayabileceğimiz anlamına gelir. Bu bilgiler, günlük dosya içerisinde bize iletilen bilgi de dahil olmak üzere herhangi bir cihaz bilgisini içermez.

İZİN İPTALİ. Eğer kişisel verinizi kendi rızanızla bize sağlarsanız, istediğiniz zaman bu izni iptal etme hakkınız vardır. Bunu hizmeti/bülteni iptal ederek ya da info@kopitas.com adresine e-posta göndererek yapabilirsiniz. Kişisel verinizi kalıcı olarak veri tabanımızdan kaldırırız.

ŞİKAYETTE BULUNMA. Kişisel veri sürecimiz hakkında düzenleyici otoriteye şikayette bulunma hakkınız vardır.

ULUSLARARASI TRANSFERLER
Yukarıda belirtildiği gibi, kişisel verinizi, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 9. maddesi uyarınca KYOCERA Kopitaş Doküman Çözümleri'nin bulunduğu ülkeden farklı bir ülkede bulunan yan kuruluşlara ya da üçüncü kişilere ulaştırabiliriz. Eğer bu ülkenin yerel hukuku, Avrupa Komisyonu standartlarına göre yeterli ölçüde koruma sağlamıyorsa, yeterli derecede korumayı üçüncü kişiler ya da yan kuruluşlar ile ilave teminatlar konusunda anlaşarak Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilen Standart Veri Koruma Hükümleri ya da EU-US Özel Koruması aracılığıyla biz sağlayacağız. Avrupa Komisyonu'na göre yeterli derecede koruma sağlayan ülkelerin listesi burada bulunabilir. Alternatif olarak, önerilen aktarım için açıkça rızanızı alabiliriz. Standart Veri Koruma Hükümleri'nin kopyasını bize e-posta göndererek talep edebilirsiniz.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında KYOCERA KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

HAKLARINIZI UYGULAMA VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇME
Kyocera'da Veri Koruma Yöneticisi dahil olmak üzere sorunuz olması durumda size yardım edebilecek ağ güvenliği profesyonelleri mevcuttur. Eğer herhangi bir hakkınızı uygulamaya koymak isterseniz ya da bu doküman hakkında bir sorunuz olursa, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından başkaca herhangi bir yöntem belirlenmediği takdirde, lütfen Kişisel Veri Sahibi İletişim Başvuru Formu'nu kullanarak;

Güvenli elektronik imza yoluyla imzalanan e-posta aracılığıyla “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” konu başlığıyla başvurabilir veya
Aşağıda yer alan adrese dayanak belgeleriniz ve kimliğinizi tevsik edici belgelerin bir suretini ekleyerek, iadeli taahhütlü posta yoluyla Kyocera Kopitaş Doküman Çözümleri'nin Kişisel Veri Yöneticisi’ne hitaben gönderebilir ya da faks çekebilirsiniz.

Adres: Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ferhatpaşa Mah. 13. Sokak No:71/1
Ataşehir / İstanbul
E-posta: info@kopitas.com
Faks: (216) 471 05 01
Not: Lütfen mesajınızda bize ikamet ettiğiniz ülkeyi bildirin, böylece uygun güvenlik uzmanını size yönlendirebiliriz.

Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
kyocera kopitaş doküman çözümleri kurumsal

KYOCERA Kopitaş; Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetli Çözümleri ile Hizmetinizde...
ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan KYOCERA Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ile hizmet vermektedir.

neden kyocera kopitaş
Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

Menú