KURUMSAL

Kopitaş Kurumsal

2002 yılında kurulan Kopitaş; bilişim sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kopitaş, ofis dokümantasyonları konusunda müşterilerine etkili ve sınırsız çözümler sunmaktadır. Kyocera ’nın dijital fotokopi, çok fonksiyonlu cihazları ve yazıcıların yetkili satış ve servis merkezlik misyonunu üstlenmiştir.
Yenilikçi yapısı ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte ve dokümantasyon konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

Son beş yıldır, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Kopitaş Doküman Çözümleri, Kyocera'nın büyük iş ortağı haline gelmiş, Satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki konumunu korumayı başarmıştır.

Özellikle doğru analiz çalışmalarıyla gerçekleştirdiği projeler büyük kurum ve kuruluşların sarf ve yedek parça giderlerini ciddi şekilde aşağı çekmiştir.

Kopitaş’ın bu başarısının arkasında; müşteri memnuniyeti ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi, profesyonel ve yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır.

Şirket olarak hedefimiz, “Müşteri Memnuniyeti” felsefesiyle yolumuza devam ederek, temsil ettiğimiz markalar ve ekibimizle beraber, müşterilerimize her zaman son teknoloji ve çözümleri sunmaktır. Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

KYOCERA Document Solutions Türkiye

KYOCERA Document Solutions; Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetli Çözümleri ile Hizmetinizde...

Kyocera'nın yetkili servis ve satış merkezi olan Kopitaş Doküman Çözümleri, İstanbul'da hizmet vermektedir. Geniş yazıcı ve fotokopi servis ağı ve Türkiye çapında yaygın bayi organizasyonu ile dinamik ve uluslararası büyüyen bir ağ içerisindedir. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile birlikte büyüme modelimiz düzenli olarak, farklı birçok departmana yönelik heyecanlı iş fırsatlarını beraberinde getirmektedir.

KYOCERA Document Solutions Türkiye

KYOCERA Document Solutions; Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetli Çözümleri ile Hizmetinizde...

KYOCERA Servis Ödülleri 2018 Türkiye Ulusal Finali, “Bilgi Ölçüm Testi” ve “Donanım ve Yazılım Servis Uygulamaları” olmak üzere teknisyenlerin hem teorik, hem de pratik bilgilerinin sınandığı iki aşamada gerçekleşti. Gerçekleştirilen ayrıntılı sınavlar sonucunda Türkiye 1.’si Çetin Gürsoy (Kopitaş), Türkiye 2.’si Ömer Faruk Saldır (Elektroline) ve Türkiye 3.’sü Sedat Can (Kopitaş) olarak belirlendi.
2019 yılında ise Kyocera satış birincisi olmuştur.


neden kyocera kopitaş

Kyocera Kopitaş Doküman Çözümleri İstanbul

Kyocera Yetkili Bayi ve Teknik Servis - Kyocera Doküman Çözümleri ve Kyocera Yönetilen Doküman Hizmetleri

Menú